DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1100 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1100 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1100 mm3-7 dní390,40 €317,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Určite chcete vo svojom dome vytvoriť dokonalú vykurovaciu inštaláciu. Na tento účel použite spoľahlivé prvky. Oceľový radiátor Purmo CV33 je zariadenie, ktoré splní vaše požiadavky. Rýchlo sa vykúri, takže za krátky čas naplní byt teplom. Je odolný voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti. Po použití alebo výmene môžete radiátor recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 je poľský výrobok. Použite ho na vytvorenie efektívnej a spoľahlivej vykurovacej inštalácie vo vašej domácnosti. Radiátor vyrobený z ocele sa rýchlo zahrieva a dobre vydáva teplo. Na vykúrenie bytu teda nebudete musieť dlho čakať. Výrobok je tiež chránený proti korózii. Univerzálny typ pripojenia vám dáva rôzne možnosti montáže zariadenia. Radiátor je určený do rôznych miestností, nielen bytových. Oceľový radiátor Purmo je lakovaný bielou farbou. Inštalácia nie je náročná a zvládnete to so základnými nástrojmi. Radiátor má estetický plášť, ktorý zvyšuje jeho vizuálnu hodnotu a hodí sa do každého interiéru.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2592 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1100 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2592 W |
| Hmotnosť produktu | 55,22 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709264 |

1850 + recenzí








