DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1400 mm3-7 dní454,88 €369,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 bol vyrobený v Poľsku. Vyrobené z kvalitnej ocele, vrátane bočných krytov, zaisťuje rýchly odvod tepla do okolia. Vzhľadom na veľkosť tohto radiátora ho môžete nainštalovať do väčšiny miestností, kde je okno v štandardnej výške. Bude dobre fungovať so strednou kubatúrou.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1400 mm je univerzálny vykurovací výrobok poľskej výroby pre použitie v obytných miestnostiach. Ide o oceľový panelový radiátor vybavený aj bočnými krytmi. Použitie vysoko kvalitnej ocele znamená, že sa výrobok rýchlo zohreje a uvoľňuje teplo, čím sa zvyšuje vnútorná teplota. Zároveň je odolný voči korózii. Radiátor je vybavený univerzálnym pripojením v spodnom systéme na každej strane. Vďaka tomu ho môžete nainštalovať kdekoľvek vo vašej domácnosti. Oceľový radiátor Purmo CV33 možno vďaka svojim rozmerom bez problémov umiestniť do väčšiny miestností so štandardnými parapetmi. Po skončení životnosti môžete radiátor recyklovať, čím prispejete k ochrane životného prostredia.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3298 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3298 W |
| Hmotnosť produktu | 69,72 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709295 |

1850 + recenzí








