DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1600 mm3-7 dní545,74 €443,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Je vybavený univerzálnym spojovacím systémom, takže ho môžete nainštalovať do akejkoľvek miestnosti. Výrobok sa veľmi rýchlo zahreje a zostane horúci po dlhú dobu. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie produkty a príslušenstvo k radiátorom. Vďaka tomu si vyberiete produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1600 mm je produkt, ktorý v krátkom čase dosiahne požadovanú teplotu. Po tomto čase si ho aj dlhodobo udržiava. Vďaka tomu zostane v miestnostiach dlho teplo. Pripájacia sada je zabudovaná tak, že umožňuje pohodlné napájanie radiátora zospodu aj zboku. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Je veľmi odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Navyše radiátor nehrdzavie. Záruka platí desať rokov. Vďaka neutrálnej bielej farbe sa radiátor hodí do každej miestnosti. Prezrite si ponuku predajní Castorama a prezrite si ďalšie produkty z tejto série, ktoré sme pripravili špeciálne pre vás. Vyberte si radiátor, ktorý bude plne spĺňať vaše očakávania.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3770 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3770 W |
| Hmotnosť produktu | 79,68 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709301 |

1850 + recenzí








