DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1800 mm3-7 dní584,68 €475,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo poľskej výroby je možné inštalovať v každej miestnosti. Je vybavený univerzálnym spojovacím systémom. Veľmi rýchlo sa zahreje a potom zostane dlho teplá. V predajniach Castorama sme pre Vás pripravili široký výber radiátorov. Pozrite si našu ponuku a vyberte si produkt, o ktorý máte záujem!
Vlastnosti a výhody
Produkt vám rýchlo zabezpečí teplo v miestnostiach, kde sa nachádza. Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1800 mm sa rýchlo zahreje a udrží teplo po extrémne dlhú dobu. Funguje veľmi efektívne a v miestnostiach sa dlhodobo udržiava optimálna teplota. Univerzálna pripojovacia sada je zabudovaná tak, aby bolo možné radiátor napájať zospodu aj zboku. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Je odolný voči mechanickému poškodeniu a nehrdzavie. Záruka platí desať rokov. Ďalšie produkty z tejto série sme pre vás pripravili v predajniach Castorama. Vyberte si radiátor, ktorý plne splní vaše očakávania a zabezpečí komfort používania.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4241 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4241 W |
| Hmotnosť produktu | 89,64 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709318 |

1850 + recenzí








