DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 2300 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 2300 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 2300 mm3-7 dní701,50 €570,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete rýchlo vykúriť miestnosti vo svojom dome, na pomoc príde oceľový radiátor Purmo. Je vyrobený z ocele, ktorá udrží teplo veľmi dlho. Vďaka univerzálnej bielej farbe sa hodí do každej miestnosti. Ďalšou výhodou je, že ho môžete recyklovať. V ponuke predajní Castorama sme pre Vás pripravili široký sortiment radiátorov, ohrievačov a príslušenstva.
Vlastnosti a výhody
Výrobok bol vyrobený v Poľsku a je naň poskytovaná desaťročná záruka. Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 2300 mm poskytne teplo vám aj ostatným členom domácnosti. Miestnosti vo vašom dome sa zateplia vo veľmi krátkom čase. Produkt sa veľmi rýchlo zahrieva, takže rozdiel pocítite takmer okamžite. Je vyrobený z pevnej ocele, ktorá udrží teplo extrémne dlho. Oceľový radiátor funguje efektívne. V miestnostiach sa dlhodobo udržiava optimálna teplota. Univerzálna pripojovacia sada umožňuje inštaláciu radiátora prakticky kdekoľvek. Oceľový radiátor Purmo je dostupný v univerzálnej bielej farbe. V predajniach Castorama na vás čaká široká ponuka ďalších modelov radiátorov.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 5419 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 2300 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 5419 W |
| Hmotnosť produktu | 114,54 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709332 |

1850 + recenzí








