DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 400 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Malý oceľový radiátor Purmo CV33 je možné inštalovať v miestnostiach s dobrou tepelnou izoláciou. Svojimi rozmermi a výkonom dobre zapadne do kuchýň a iných malých interiérov. Radiátor je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu môžete radiátor používať dlhé roky a následne ho recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 400 mm je malý doskový radiátor určený na vykurovanie obytných priestorov. Vďaka svojej veľkosti bude dobre fungovať v malom priestore, kde sú nízke tepelné straty. Môžete ho namontovať kdekoľvek na stenu. Je vybavená univerzálnym typom pripojenia zospodu, obojstranne, čo zvyšuje možnosti inštalácie. Oceľový radiátor Purmo CV33 je vyrobený z odolnej ocele. Je odolný voči korózii a mechanickému poškodeniu. Základné dosky sú chránené bočnými krytmi a mriežkou zhora. To znamená, že radiátor sa rýchlo zohreje a dobre vyžaruje teplo do miestnosti. Vďaka tomu je jeho prevádzka efektívna a rýchly ohrev zaisťuje komfort používania. Univerzálna biela farba ladí s akýmkoľvek dizajnom interiéru.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 942 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 942 W |
| Hmotnosť produktu | 19,92 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709196 |

1850 + recenzí








