DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 600 mm3-7 dní280,95 €228,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 600 mm je riešením, ktoré sa bude perfektne hodiť do vášho bytu. Rýchlo vám zaistí správnu a príjemnú teplotu. Zariadenie je vyrobené z ocele, ktorá je vysoko odolná voči poškodeniu. Tiež ľahko nekoroduje. Váš použitý radiátor je možné recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Zabezpečte si tepelnú pohodu vo svojom byte vytvorením spoľahlivej vykurovacej inštalácie. Používajte radiátory, ktoré budú fungovať efektívne a dlhé roky. Produktom, ktorý spĺňa tieto požiadavky, je oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 600 mm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná oceľ chránená proti korózii. Výrobok sa rýchlo zahrieva, takže umožňuje rýchle a efektívne vykurovanie miestností. Oceľový radiátor Purmo má aj mnoho vizuálnych výhod. Je postavený veľmi esteticky. Vďaka bielej farbe, v ktorej bol natretý, sa hodí do každého bytu. Ponúkaný radiátor je poľský výrobok. Ponúkame aj iné veľkosti radiátorov. Na všetky verzie sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1414 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1414 W |
| Hmotnosť produktu | 29,88 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709219 |

1850 + recenzí








