DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 800 mm3-7 dní306,91 €249,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 je štandardnou voľbou pre väčšinu obytných priestorov. Vďaka svojej sile ho môžete inštalovať v miestnostiach s dobrou tepelnou izoláciou. Radiátor svojou veľkosťou zapadne aj do neštandardných interiérov. Kvalitná oceľ, z ktorej je vyrobený, zaručuje rýchly odvod tepla po celej ploche radiátora.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 800 mm vyrobený v Poľsku je vhodný na vykurovanie obytných priestorov. Bol vyrobený z ohýbaného plechu a vybavený bočnými krytmi. Vďaka tomu sa rýchlo zohreje a dobre vydáva teplo do interiéru. Oceľ je odolná voči mechanickému poškodeniu a korózii. Biela farba radiátora umožňuje zladiť ho s akýmkoľvek štýlom dokončovania. Ak vám záleží na životnom prostredí, oceľový radiátor Purmo CV33 je pre vás tým pravým produktom – je možné ho recyklovať. Vďaka univerzálnemu spodnému pripojeniu na oboch stranách môžete radiátor nainštalovať kdekoľvek vo vašom dome. Malá veľkosť ide ruka v ruke so stredným výkonom. Vďaka tomu je tento radiátor vhodný do malých miestností s uspokojivou tepelnou izoláciou.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1885 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1885 W |
| Hmotnosť produktu | 39,84 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709233 |

1850 + recenzí








