DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 900 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 900 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 900 mm3-7 dní319,89 €260,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Radiátor je základným prvkom každého vykurovacieho zariadenia. Ak chcete zabezpečiť optimálne tepelné podmienky v celom dome, vyberte si oceľový radiátor Purmo CV33. Zariadenie je vyrobené z ocele, čo je veľmi odolný materiál. Lakovaný bol v univerzálnej bielej farbe. Nebudete mať teda problém zladiť ho so vzhľadom vašich izieb.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete jednoducho vykúriť miestnosti vo vašej domácnosti, vyberte si ten správny radiátor. Na tento účel je vhodný oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 900 mm. Typ pripojenia radiátora je univerzálny. Radiátor môžete nainštalovať zospodu aj zboku. Vďaka tomu môžete výrobok použiť na podlahu alebo na stenu. Prezentovaný radiátor je možné použiť v akomkoľvek type miestnosti, od obytných až po komerčné. Montáž je jednoduchá, takže ju zvládnete rýchlo a svojpomocne. Ďalšou výhodou je, že oceľový radiátor Purmo je natretý bielou farbou. Táto farba je univerzálna a hodí sa do akéhokoľvek interiéru a štýlu. Produkt je tiež veľmi estetický. Nemusíte sa báť, že by narušila váš interiér. Radiátor je dostupný aj v iných veľkostiach.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2120 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2120 W |
| Hmotnosť produktu | 44,82 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709240 |

1850 + recenzí








