DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 1000 mm3-7 dní477,63 €388,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je vybavený univerzálnym spojovacím systémom. Plášť chladiča je vyrobený z odolnej bielej ocele. Produkt vyzerá elegantne a elegantne. Ideálne ako vykurovacie teleso v každodenných miestnostiach. Radiátor je produkt, ktorý môžete recyklovať. K dispozícii sú aj iné modely radiátorov.
Vlastnosti a výhody
Produkt je ideálny na vykurovanie kúpeľne, kuchyne, spálne alebo obývačky. Bol vyrobený v Poľsku a je naň poskytovaná desaťročná záruka. Je vyrobený z kvalitnej, pevnej ocele. Vďaka tomu je odolný voči rôznym mechanickým faktorom. Náter nehrdzavie a výrobok vyzerá veľmi dobre po dlhú dobu. Oceľový radiátor Purmo sa vyznačuje univerzálnym systémom pripojenia. To vám umožní pripojiť ho zospodu alebo zboku. Biela farba dodáva produktu elegantný a klasický vzhľad. Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 1000 mm je produkt, ktorý môžete recyklovať. Skontrolujte, aké produkty a príslušenstvo pre radiátory sú dostupné v predajniach Castorama.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3260 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3260 W |
| Hmotnosť produktu | 75,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709424 |

1850 + recenzí








