DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 800 mm3-7 dní371,81 €302,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo sa veľmi rýchlo zahreje a poskytne vám pohodlie a teplo vo vašej domácnosti. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Je vybavený univerzálnym spojovacím systémom. Navyše ho môžete recyklovať. Univerzálna biela farba jej umožní zapadnúť do každej miestnosti. Skontrolujte, aké ďalšie radiátory sú dostupné v našom obchode.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 900 x 800 mm môžete recyklovať. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Dodáva sa s desaťročnou zárukou. Je vyrobený z kvalitnej, pevnej ocele. Vďaka tomu je odolný voči mechanickým faktorom. Náter nehrdzavie, čo znamená, že výrobok si dlhodobo zachováva vynikajúci vzhľad. Oceľový radiátor Purmo je vybavený univerzálnym spojovacím systémom. Vďaka tomu ho môžete ľubovoľne pripojiť zospodu alebo zboku - výber je na vás. Vďaka bielej farbe sa produkt hodí do každej miestnosti. Ideálne na vykurovanie kúpeľne, kuchyne, spálne alebo obývačky. Pozrite si, aké produkty a príslušenstvo k radiátorom sme pre vás pripravili v predajniach Castorama.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2608 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2608 W |
| Hmotnosť produktu | 59,68 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709400 |

1850 + recenzí








