DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 1200 mm3-7 dní206,49 €167,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Správne zvolené vykurovanie pomôže udržať pohodlie vo vnútri miestnosti. Oceľový radiátor Purmo V22 môže byť užitočný pri vytváraní vykurovacej siete v obytných budovách. Jeho malá veľkosť umožňuje umiestniť zariadenie kdekoľvek. Radiátor vďaka malému objemu rýchlo dosiahne vhodnú teplotu.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo V22 200 x 1200 mm je výrobok určený na zariadenie interiéru. Je vyrobený z oceľových plechov valcovaných za studena. Na výrobu bola použitá nízkouhlíková oceľ. Radiátor je vyrobený z prírodných materiálov a je možné ho recyklovať. Oceľový radiátor Purmo V22 je malý. Môže byť namontovaný v blízkosti podlahy na stenách zariadenia. Dobre poslúži aj v malých miestnostiach. Môže to byť zaujímavý spôsob vykurovania spálne. Profilovaná vykurovacia doska rýchlo zvýši teplotu v miestnosti. Oceľová konštrukcia zároveň zaisťuje vysokú odolnosť produktu. Budujete vykurovaciu sieť v celom dome? Pozrite si aj ďalšie typy radiátorov zo série Ventil Compact a príslušenstvo pre sieťovú inštaláciu v Castorama.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 827 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 827 W |
| Hmotnosť produktu | 16,08 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 6418569225590 |

1850 + recenzí








