DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 2300 mm
Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 2300 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 2300 mm3-7 dní441,90 €359,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je osvedčený spôsob, ako udržať optimálnu teplotu vzduchu v miestnosti. Vďaka univerzálnemu tvaru sa hodí do interiérov s rôznymi aranžmánmi. Vysoká životnosť umožňuje efektívne vykurovanie po mnoho rokov. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Ďalšou výhodou je desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Vykurovací systém vo vašej domácnosti bude spoľahlivý, ak ho postavíte z tých najkvalitnejších prvkov. Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 2300 mm je vyrobený z kvalitnej, za studena valcovanej nízkouhlíkovej ocele, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Navyše je tiež recyklovateľný. Spodné pripojovacie otvory umožňujú rýchlu inštaláciu radiátora. Pomáhajú k tomu aj stabilné madlá, ktoré sú súčasťou sady. Pre vaše pohodlie dostanete pri kúpe aj zátky a odvzdušňovač. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Naša ponuka obsahuje aj modely od rovnakého výrobcu v iných veľkostiach a s rôznym výkonom. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3098 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2300 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3098 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 56,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707802 |

1850 + recenzí








