DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo V22 450 x 400 mm3-7 dní164,25 €133,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Malý oceľový radiátor Purmo V22 dobre poslúži v malých miestnostiach – predsieňach alebo kúpeľniach. Je vyrobený z odolnej nízkouhlíkovej ocele. Veľmi dobre vyžaruje teplo do okolia. Ovplyvňujú to okrem iného profilované vykurovacie dosky a konvekčné prvky. Výrobok je možné recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte efektívny radiátor, ktorý nezaberie príliš veľa miesta v malej miestnosti? Ponúkaný oceľový radiátor Purmo V22 450 x 400 mm je prispôsobený vašim potrebám! Hoci je rozmerovo malý, poskytuje dostatok výkonu na vykurovanie menších miestností – napríklad kúpeľní. Je vyrobený z odolnej nízkouhlíkovej ocele, ktorá bola valcovaná za studena. Využíva aj profilovanie vykurovacích platní a konvekčných prvkov, čo ovplyvňuje jeho účinnosť. Oceľový radiátor Purmo V22 si môžete zakúpiť s montážnym systémom, ako aj so zátkami a odvzdušňovačom potrebným pre jeho správnu činnosť. Produkt budete môcť recyklovať. Naša ponuka obsahuje ďalšie oceľové radiátory!
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 539 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 539 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 11,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707666 |

1850 + recenzí








