DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo V22 500 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo V22 500 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo V22 500 x 1600 mm3-7 dní354,96 €288,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo predstavuje efektívny spôsob vykurovania spálne, kuchyne alebo obývačky. Je vyrobený z tvrdej a nárazuvzdornej ocele. Rýchlo reaguje na kontrolu teploty. Sada obsahuje všetky potrebné úchytky, zátky a odvzdušňovač. Naša ponuka zahŕňa modely rôznych veľkostí a výkonu.
Vlastnosti a výhody
Ak si chcete vo svojich miestnostiach udržať príjemnú teplotu, na pomoc vám príde oceľový radiátor Purmo V22 500 x 1600 mm. Vďaka tomu, že je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, sa výrobok vyznačuje vysokou životnosťou. Nízka kapacita spôsobuje, že radiátor rýchlo reaguje na signály z ovládacích zariadení. To vám umožní výrazne ušetriť. Môžete ho jednoducho namontovať pomocou priložených držiakov. Dá sa zavesiť na stenu alebo umiestniť na špeciálny stojan. Pripojovacie otvory sú umiestnené v spodnej časti radiátora. Klasická forma sa perfektne hodí do každého interiéru - použite tento model v kuchyni, spálni alebo predsieni. Oceľový radiátor Purmo je možné recyklovať. Dostupné v mnohých veľkostiach.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2352 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2352 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 44,57 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714404 |

1850 + recenzí








