DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo V22 900 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo V22 900 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo V22 900 x 1600 mm3-7 dní480,84 €390,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je dokonalým doplnkom vykurovacieho systému. Je vyrobený z vysoko pevnej nízkouhlíkovej ocele. Vyznačuje sa odolnosťou voči vysokému tlaku a nárazom. Dostupné v mnohých veľkostiach - ľahko nájdete produkt, ktorý sa hodí do vašej izby. Na tovar sa vzťahuje 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte radiátor so skvelým výkonom? Vyberte si oceľový radiátor Purmo V22 900 x 1600 mm. Vyrobené z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, rýchlo ohrieva vzduch v miestnosti na príjemnú teplotu. Relatívne malá kapacita umožňuje rýchlo reagovať na signály z regulátora. Týmto spôsobom môžete ušetriť na účtoch. Biela farba a klasický tvar sa hodia do spální, obývačiek a chodieb v rôznych aranžmánoch. Oceľový radiátor Purmo je recyklovateľný a vyrobený v Poľsku. Sada už obsahuje zodpovedajúce uchytenia, zástrčky a odvzdušňovač - nemusíte ich hľadať samostatne. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka a je dostupný v mnohých veľkostiach.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3821 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Ventil Compact |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3821 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 80 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708113 |

1850 + recenzí








