DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Dlažobné kocky
- Okrúhla žulová doska 30 x 2 cm sivá
Okrúhla žulová doska 30 x 2 cm sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okrúhla žulová doska 30 x 2 cm sivá3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhla šedá žulová doska je dokonalým spôsobom, ako dokončiť vašu záhradu. Môžete ho použiť na stavbu chodníkov, terás alebo námestí. Vyznačuje sa naozaj vysokou odolnosťou. Po inštalácii vám bude slúžiť dlhé roky. Navyše to vyzerá krásne medzi zeleňou. Ide o kombináciu vysokej funkčnosti a premysleného dizajnu.
Vlastnosti a výhody
Okrúhla žulová doska 30 x 2 cm sivá je odolný materiál na dotvorenie vašej záhrady. Jeho výhodou je zaujímavý tvar, ktorý umožňuje vytvárať výrazné štruktúry. Cestička z takejto dosky určite neraz vzbudí zvedavosť vašich hostí. Doska je veľmi jednoduchá na údržbu. Jeho údržba si nevyžaduje veľa práce. Napriek tomu zostáva dlhé roky v dobrom stave. Nemali by ste mať problémy ani s jej usporiadaním. Môžete to urobiť sami, ak chcete ušetriť na renovačnej posádke. Okrúhla žulová doska v sivom odtieni bude určite ladiť s ostatnými prvkami záhradnej výzdoby. Ozdobí váš pozemok a uľahčí vám pohyb po ňom. Toto je dobrá voľba, ak chcete jedinečnú dekoráciu.
- Jednoduchá údržba
- Jednoduché usporiadanie
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 300 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 300 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Priemer produktu | 300 mm |
| Hmotnosť produktu | 3,82 kg |
| Typ balenia | ks |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Žula |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Osud | Rozvoj chodníkov, terás, záhrad a námestí |
| Kód produktu | 5057741128130 |

1850 + recenzí









