DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Podušky na záhrady nábytok
- Okrúhly podsedák Cocos, béžový
Okrúhly podsedák Cocos, béžový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okrúhly podsedák Cocos, béžový3-7 dní8,42 €6,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhly béžový podsedák Cocos izoluje chladnú alebo na dotyk nepríjemnú stoličku a dodáva požadovanú mäkkosť. Elegantná farba sa hodí k väčšine aranžmánov doma alebo na záhrade. Posúvanie výrobku je zabránené jednoduchým uchytením pomocou pripevnených popruhov. Hladký materiál sa ľahko udržiava v dokonalej čistote
Vlastnosti a výhody
Svetlý podsedák Cocos okrúhly béžový je praktický spôsob, ako zmeniť usporiadanie v záhrade, byte alebo na terase. Hladký a na dotyk mimoriadne príjemný materiál vyniká mimoriadne elegantnou farbou. Svetlá farba oživuje hnedé stoličky, no zároveň nedominuje okoliu. Dlhé šnúrky pripevnené k okrajom výrobku vám umožnia rýchlo ho pripevniť k rámu vybraného nábytku. Okrúhly béžový podsedák Cocos dodáva tvrdému rámu alebo poškodenému čalúneniu mäkký, estetický vzhľad. V ponuke našej predajne je model twin v štvorcovom tvare. Ak máte záujem o iné, tmavšie alebo výraznejšie farby, pozrite si našu ponuku
- Jednoduché pripevnenie pomocou šnúrky
- Môžete si vybrať z jednotného aranžmánu alebo z mnohých farieb, ktoré sa dajú ľubovoľne vyberať a kombinovať
- Pohodlné
- Popruhy uľahčujú montáž
- Dostupné v rôznych farbách
- Obojstranný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sedací vankúš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Veľkosť | Malý |
| Priemer produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| séria | Cocos |
| Typ okraja | S valčekom |
| Typ spony | retinaculum |
| Dostupné príslušenstvo | na |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Hmotnosť | 180 g/m² |
| Odolnosť proti vyblednutiu farby | Nie je odolný voči vyblednutiu |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Žiadna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Žiadna odolnosť voči UV žiareniu |
| Odolnosť voči vode | Hydrofóbne |
| Zloženie | Poťah (bavlna a polyester) a výplň (polyester) |
| Plnenie | Polyester |
| Effect | Bavlnený efekt |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová oxfordská opálená |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál poťahu | Bavlna a polyester |
| Materiál vnútorného plášťa | Polypropylén (PP) |
| Materiál | Bavlna a polyester (PES) |
| Štýl | Hladký |
| Vzor | Obyčajná farba |
| Kód produktu | 5059340126128 |

1850 + recenzí










