DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Oscilačný zavlažovač Fiskars s kovovou základňou
Oscilačný zavlažovač Fiskars s kovovou základňou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oscilačný zavlažovač Fiskars s kovovou základňou3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oscilačný zavlažovač Fiskars s kovovou základňou vám uľahčí starostlivosť o veľkú nehnuteľnosť. Vďaka prípravku udržíte trávnik krásny a zelený aj v horúcich dňoch. Model je vybavený gombíkom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie rozsahu a smeru postreku. Na výrobu postrekovača boli použité odolné materiály. Kovová základňa a hliníková rúrka zaručujú, že vám doplnok bude slúžiť mnoho sezón.
Vlastnosti a výhody
Oscilačný zavlažovač Fiskars s kovovou základňou vám uľahčí starostlivosť o veľkú záhradu. Vďaka prípravku efektívne zavlažíte veľký trávnik. Vďaka postrekovaču si trávnik zachová sýtu farbu aj v horúcich dňoch. Produkt je vhodný na použitie. Gombík vám umožní rýchlo nastaviť rozsah a smer striekania. Oscilačný zavlažovač Fiskars s kovovou základňou je odolný voči poškodeniu. Model pozostáva z odolnej hliníkovej trubice a 19 mosadzných trysiek. Výrobok má odolnú kovovú základňu. Použitie odolných materiálov pri výrobe zaručuje, že zavlažovač Fiskars vám bude slúžiť dlhé roky. Model sa vyznačuje univerzálnou veľkosťou, vďaka čomu je kompatibilný s príslušenstvom iných výrobcov.
- Odolná hliníková trubica s 19 presnými mosadznými tryskami
- Odolná kovová základňa
- Univerzálna veľkosť, kompatibilná s výrobkami iných výrobcov
- Veľkosť L
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 183 mm |
| Pokrytie | 500 m² |
| Šírka produktu | 85 mm |
| Výška produktu | 527 mm |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 6411501510327 |

1850 + recenzí








