DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel Ako dvojitý konektor, satén
Ospel Ako dvojitý konektor, satén
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel Ako dvojitý konektor, satén3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie dvojitého vypínača uľahčí používanie domáceho osvetlenia. Prvok vyrobený z ABS plastu je odolný a odolný voči prasklinám a deformáciám pri používaní. To znamená, že sa nemusíte obávať príliš rýchlej straty funkčnosti – prvok vám bude slúžiť roky.
Vlastnosti a výhody
Dvojitý vypínač As sa postará o to, aby bolo používanie osvetlenia v domácnosti pre vás vždy pohodlné. Produkt v saténovej farbe bude vyzerať skvele v kombinácii s ďalšími dokončovacími doplnkami v rovnakej farbe, ako sú kľučky dverí alebo záclonové tyče. Dokonca aj začiatočník zvládne jednoducho zostaviť prvok – na vykonanie práce nie sú potrebné žiadne zložité nástroje. Konektor vyrobený z ABS plastu si zachová svoje vlastnosti roky a nestratí ich v dôsledku drobných mechanických poranení. V sérii As nájdete aj ďalšie doplnky, ktoré zlepšia fungovanie osvetlenia vo vašej domácnosti – určite si teda vyberiete produkt, ktorý dokonale splní vaše očakávania.
- Závitové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | satén |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907577474799 |

1850 + recenzí








