DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel Ako jeden konektor, biely
Ospel Ako jeden konektor, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel Ako jeden konektor, biely3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jediný spínač Ospel As je určený na pripojenie elektriny k obvodu. Výrobok má klasický geometrický tvar, ktorý sa hodí do väčšiny interiérov. Modul je určený na zapustenú montáž, zaisťuje bezpečnosť užívateľa a estetický vzhľad. Naša ponuka zahŕňa aj široký výber rámov z rovnakej série.
Vlastnosti a výhody
Jednoduchý vypínač As maki Ospel je prvkom elektroinštalácie, ktorý sa používa na pripojenie elektriny do okruhu. Výrobok sa vyznačuje klasickým, geometrickým tvarom, ktorý sa hodí do tradičných aj moderných interiérov. Musíte si vybrať zodpovedajúci rám pre konektor, ktorý je k dispozícii v rôznych farbách. Výrobok je určený na zapustenú montáž a má atraktívny vzhľad - z vonkajšej strany zostalo len praktické tlačidlo a ozdobný rám. Kábel sa naskrutkuje do závitových svoriek, ktorými je konektor vybavený. Výrobok je určený na použitie v domácnostiach a verejných budovách. V našom sortimente nájdete aj ďalšie elektroinštalačné prvky zo série As od Ospel.
- Modulárna séria
- Závitové svorky
- Stupeň krytia IP20
- Menovitý prúd 10AX
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250 V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | biely |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5907577451035 |

1850 + recenzí










