DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel Ako jeden konektor, čierny
Ospel Ako jeden konektor, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel Ako jeden konektor, čierny3-7 dní7,93 €6,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ako vypínač svetla poslúži singel Ospel As black switch. Spínač je vybavený samovratnými čeľusťami, ktoré umožňujú bezproblémovú inštaláciu tohto výrobku do krabice. Na kovových platniach sú rozpery, ktoré zaisťujú stabilnú inštaláciu. Prezentovaný produkt umožňuje bočný vstup káblov.
Vlastnosti a výhody
Čierny spínač Ospel As je štandardná metóda, ktorá vám umožňuje zapínať a vypínať elektrickú energiu v jednom okruhu. Namontovaný na stene poslúži ako vypínač svetla. Produkt sa ľahko inštaluje. Samovratné čeľuste umožňujú bezproblémovú inštaláciu do krabice. Kovové platne s rozperami zaisťujú stabilné a pevné upevnenie. Čierny konektor Ospel As umožňuje bočný vstup káblov. Obal produktu je vyrobený z plastu. Konektor má štandard ochrany IP 20. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. V našej ponuke nájdete aj ďalšie prvky a nástroje, ktoré vám pomôžu pri vykonávaní elektroinštalácie. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom predajne Castorama.
- Závitové svorky
- Inštalácia samovratných pazúrov na inštaláciu do krabice
- Bočný káblový vstup
- Dištančné podložky na kovových platniach
- Prúdová zaťažiteľnosť: 10A
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Ospel |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 84 mm |
| Výška produktu | 84 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | AS |
| Kód produktu | 5907577493226 |

1850 + recenzí









