DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel Ako jediný konektor, satén
Ospel Ako jediný konektor, satén
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel Ako jediný konektor, satén3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jediný vypínač As je perfektný ako prvok, ktorý vám uľahčuje každodenné používanie osvetlenia inštalovaného vo vašej domácnosti. Univerzálny odtieň saténu dokonale zapadne do každého interiéru a dokonale doplní jeho dekor. V tejto farbe použite v miestnosti ďalšie detaily a získa moderný vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Jediný vypínač je ideálny na uľahčenie každodenného používania osvetlenia - doma aj vo verejnej budove. Na montáž prvku nepotrebujete zložité nástroje. Môžete to úspešne zvládnuť sami, aj keď nemáte skúsenosti s týmto typom práce. Doplnok vyrobený z ABS plastu sa vyznačuje predovšetkým životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, ako sú praskliny alebo deformácie. Saténová farba dokonale ladí s malými dokončovacími prvkami - záclonovými tyčami, kľučkami dverí a ďalšími. Vďaka tomu bude výzdoba vašej izby súdržná a harmonická. Zodpovedajúce produkty nájdete v našej ponuke.
- Závitové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | satén |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907577474775 |

1850 + recenzí








