DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel Ako jediný konektor, strieborný
Ospel Ako jediný konektor, strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel Ako jediný konektor, strieborný3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jediný vypínač As je produkt, ktorý sa vám určite bude hodiť pri plánovaní osvetlenia vašej izby. Strieborná farba produktu bude ladiť s ostatnými dokončovacími doplnkami, ako sú kľučky dverí alebo záclonové tyče. Kombinácia týchto prvkov dodá interiéru elegantný a funkčný vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Jediný spínač úspešne využijete pri plánovaní osvetlenia v akomkoľvek interiéri. Jednoduchá montáž výrobku si vyžaduje použitie skrutkovača – nemal by teda robiť problémy ani kutilovi, ktorý s takouto prácou nemá skúsenosti. Strieborný odtieň prvku bude dokonale ladiť so zariadením moderných interiérov, kde najdôležitejšiu úlohu zohráva estetika. Dekoratívnosť konektora zvýrazníte použitím viacerých doplnkov v podobnej farbe v interiéri – získa to potom súdržnosť. Výrobok si zachová svoju odolnosť po dlhú dobu, pretože je vyrobený z odolného ABS plastu. Ponúkame aj ďalšie konektory z nášho sortimentu, ktoré využijete vo svojej domácnosti.
- Závitové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907577475604 |

1850 + recenzí








