DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel Ako spojka na jedno schodisko, biela
Ospel Ako spojka na jedno schodisko, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel Ako spojka na jedno schodisko, biela3-7 dní8,78 €7,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Schodiskový vypínač je produkt na ovládanie osvetlenia na schodiskách a dlhých chodbách. Produkt je inštalovaný v pároch s iným, takže svetlo môžete zapnúť na jednom mieste a vypnúť ho na inom. Gombík je biely so symbolom schodov a môžete si vybrať rám, ktorý bude ladiť so štýlom miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Schodiskový spínač sa používa na ovládanie osvetlenia na schodiskách. Produkt je určený na inštaláciu v pároch s iným identickým modelom. Inštaláciou prepínačov v spodnej a hornej časti schodov umožníte používateľom zapnúť svetlo na jednom konci a vypnúť ho na druhom konci. Produkt je možné inštalovať nielen na schody - bude užitočný aj v dlhých chodbách. Konektor pomáha šetriť energiu, čo tiež pomáha znižovať prevádzkové náklady. Produkt bude užitočný v rodinných domoch, viacgeneračných domoch, panelákoch, ako aj na verejných miestach. Tlačidlo je označené symbolom schodov, takže si ho nepomýlite napríklad so zvončekom. V našej ponuke nájdete aj ďalšie konektory.
- Modulárna séria
- Závitové svorky
- Stupeň krytia IP20
- Menovitý prúd 10AX
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907577451073 |

1850 + recenzí








