DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel As dvojitá spojka schodov, čierna
Ospel As dvojitá spojka schodov, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel As dvojitá spojka schodov, čierna3-7 dní12,49 €10,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pohodlné ovládanie osvetlenia v blízkosti schodiska je možné len vtedy, ak je v byte nainštalovaný príslušný vypínač - ponúkaný model umožňuje pohodlné ovládanie okruhu s dvoma nezávislými spínacími bodmi. Dvojitá verzia je ideálna pre miesta, kde sa používajú dva svetelné zdroje. Položka je v čiernej farbe, ktorá sa často používa v moderných izbách.
Vlastnosti a výhody
Chýba na vašom schodisku vypínač, ktorý by vám umožnil pohodlne ovládať okruh s dvoma nezávislými spínacími bodmi? Zásobte sa ponúkaným produktom! Dvojitý model je ideálny pre miestnosť, kde je lampa rozdelená na dve zóny. Je v čiernej farbe, takže pri tmavej stene bude pôsobiť esteticky. Funkčný predmet má samosťahovacie pazúry, čo znižuje riziko zranenia pri montáži predmetu. Dištančné podložky na kovových platniach zaisťujú správne rozmiestnenie a vzájomné umiestnenie modulov vo viacerých spojovacích krabiciach. Hľadáte príslušenstvo, ktoré vám umožní jednoducho spravovať vaše osvetlenie? Nainštalujte ponúkaný konektor vo svojom byte!
- Inštalácia samovratných pazúrov na inštaláciu do krabice
- Dištančné podložky na kovových platniach
- Bočný káblový vstup
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Napájacie napätie | 250V |
| Aktuálne | 10A |
| Menovitý prúd | 16A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5907577493356 |

1850 + recenzí








