DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Ospel As dvojitý konektor, biely
Ospel As dvojitý konektor, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ospel As dvojitý konektor, biely3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojitý vypínač je určený na zapnutie dvoch samostatných svetelných zdrojov. Výrobok je možné použiť v každej miestnosti, kde sú dve lampy alebo jedna s dvomi žiarovkami. Ovládanie osvetlenia pomocou vypínača umožňuje prispôsobiť svetlo aktuálnym potrebám a šetrí elektrickú energiu.
Vlastnosti a výhody
Dvojitý spínač slúži na zapnutie dvoch nezávislých okruhov. Produkt bude užitočný v každej miestnosti s dvoma svetelnými zdrojmi, ako aj pre lustre alebo stropné svietidlá s dvoma žiarovkami. Pomocou tohto produktu budete môcť správne ovládať osvetlenie a prispôsobiť ho svojej nálade, dennej dobe a iným faktorom. Zapnutie správneho počtu svetiel tiež pomáha šetriť energiu, čo sa premieta do nižších účtov. Výrobok má stupeň ochrany IP 20, vďaka čomu je pre používateľov bezpečný. Prepínač má biele tlačidlá, ktoré ladia s rôznymi farbami rámu, ktoré sa vyberajú samostatne. V našej ponuke nájdete aj vypínače s tromi kľúčmi a farebnými rámikmi.
- Modulárna séria
- Závitové svorky
- Stupeň krytia IP20
- Menovitý prúd 10AX
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Výkon vo wattoch | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250 V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907577451059 |

1850 + recenzí








