DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Palivové drevo
- Paleta palivového dreva 1 meter kubický
Paleta palivového dreva 1 meter kubický
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Paleta palivového dreva 1 meter kubický3-7 dní185,37 €150,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Palivové drevo bude použité na vykurovanie vášho bytu. Funguje predovšetkým v krboch a kachliach a poskytuje príjemné teplo do okolia. Polená sú uložené na palete, takže ich ľahko prenesiete do svojej izby s krbom. V ponuke sú aj iné vykurovacie palivá.
Vlastnosti a výhody
Praktické drevo využijete ako palivo do kachlí či krbu. Tvrdé drevo má vysokú kalorickú hodnotu, vďaka čomu je efektívne a určite vám dlho vydrží. Výrobok bol narezaný na malé kúsky, ktoré sa ľahko používajú a ľahko sa zmestia do každého krbu. To znamená, že ho nemusíte sami lámať na menšie kúsky a ušetríte veľa času. Spaľovanie prvku je efektívne a produkuje dostatok tepla na vykurovanie veľkého domu. Pri spaľovaní dreva vzniká príjemná vôňa, ktorá vytvára v miestnosti útulnú, domácu atmosféru. Výrobok je umiestnený na palete, čo uľahčuje skladovanie. Ponúkame aj väčšie či menšie palety palivového dreva.
- Ekologické, žiadne chemikálie, prirodzený plameň
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Palivové drevo a brikety |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka (cm) | 112 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| šírka (cm) | 80 cm |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 0,7 % |
| Minimálna vlhkosť (drevo) | 0,4 % |
| Zloženie | 100% listová |
| Hmotnosť produktu | 600 kg |
| Materiál | Drevo |
| Pokyny na skladovanie | drevo na dochucovanie, paleta, hmotnosť dreva sa môže líšiť v závislosti od úrovne vlhkosti |
| Kód produktu | 5908305605515 |

1850 + recenzí








