DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Palivové drevo
- Palivové drevo 40 l 10,5 kg
Palivové drevo 40 l 10,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Palivové drevo 40 l 10,5 kg3-7 dní14,52 €11,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Palivové drevo v mriežkach je praktickým spôsobom vykurovania vášho domova alebo vybraných miestností. Použitím dreva, ktoré je úplne ekologickým produktom, sa vyhnete obavám zo škodlivého vplyvu produktu na zdravie či negatívneho vplyvu na prírodné prostredie. Drevo je nasekané na menšie polienka, ktoré vám uľahčia jeho používanie.
Vlastnosti a výhody
Palivové drevo nasekané na polená je organické palivo na kúrenie. Má vysoký obsah kalórií, takže sa rýchlo zahreje a uvoľňuje teplo. Ide o prírodnú energetickú surovinu, preto sa nemusíte obávať jej škodlivých účinkov na zdravie. Vďaka nemu docielite efekt iskriacich plameňov v krbe, ktorý vytvorí špecifickú atmosféru a dodá lesk každodenným chvíľam. Palivové drevo je vhodné aj preto, že je už narezané na polená, takže nemusíte strácať čas jeho rúbaním a môžete ho ihneď umiestniť napríklad do prúteného košíka vedľa krbu. Nezabúdajte ani na správne skladovanie dreva, izoláciu od vlhkosti, pretože tak sa zachovajú dobré vlastnosti výrobku. Prepravu a skladovanie uľahčí tesné pletivo, v ktorom sú polená zabalené.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 50 cm |
| výška (cm) | 35 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 0,2 % |
| Zloženie | 100% tvrdé drevo (dub, breza, buk) |
| Hmotnosť produktu | 10,5 kg |
| Pokyny na skladovanie | suché drevo, pletivo, hmotnosť dreva sa môže líšiť v závislosti od stupňa vlhkosti |
| Kód produktu | 5908283372072 |

1850 + recenzí









