DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Palivové drevo
- Palivové drevo 40 l 27 kg
Palivové drevo 40 l 27 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Palivové drevo 40 l 27 kg3-7 dní22 €17,89 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Palivové drevo je ideálne palivo do kozubových pecí a krbov. Ide o guľatinu z listnatých stromov – buk a dub. Tieto odrody stromov sa vyznačujú vysokou výhrevnosťou a dlhou dobou horenia. Produkt je zabalený vo vrecku a uložený na palete, čo zaisťuje mimoriadne jednoduchú prepravu a skladovanie paliva. Pozrite si aj iné druhy paliva v našej predajni.
Vlastnosti a výhody
Palivové drevo 40 litrov je ekologický výrobok, ktorý je bezpečný pre vaše zdravie. Neobsahuje žiadne chemikálie. Vytvára prirodzený plameň. Horí veľmi pomaly a udržiava v miestnosti teplo po dlhú dobu. Perfektné ako prvok krbového paliva. Vhodiť ho budete môcť aj do kozích piecok. Drevo je zabalené v sieťke, ktorá ho dokonale ochráni pri preprave. Drevo je vhodné na dochucovanie. Jeho hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od vlhkosti. V sortimente predajní Castorama nájdete široký sortiment palivových materiálov. Umožnia vám dosiahnuť optimálnu teplotu vo vašej domácnosti aj v tých najchladnejších dňoch. Zistite, ktorý produkt najlepšie splní vaše očakávania.
- Ekologické, žiadne chemikálie, prirodzený plameň
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Palivové drevo a brikety |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka (cm) | 26 cm |
| výška (cm) | 26 cm |
| šírka (cm) | 60 cm |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 0,7 % |
| Minimálna vlhkosť (drevo) | 0,4 % |
| Zloženie | 100% listová |
| Hmotnosť produktu | 27 kg |
| Materiál | Drevo |
| Pokyny na skladovanie | drevo na dochucovanie, pletivo, hmotnosť dreva sa môže líšiť v závislosti od úrovne vlhkosti |
| Kód produktu | 5903111145101 |

1850 + recenzí








