DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Palmorla 1 x E27 čierna a drevená nástenná lampa
Palmorla 1 x E27 čierna a drevená nástenná lampa
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Palmorla 1 x E27 čierna a drevená nástenná lampa3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierno-drevené nástenné svietidlo Palmorla dobre poslúži v spálni, obývačke aj predsieni. Nástenné svietidlo sa hodí do industriálnych interiérov. Môžete ho použiť aj v modernom aranžmáne. Model bol vyrobený z ocele a dreva. Vďaka tomu je nástenné svietidlo odolné a čistenie je jednoduché. Prelamované tienidlo zvýrazňuje žiarovku, preto sa oplatí vybrať si model so zaujímavým tvarom.
Vlastnosti a výhody
Nástenné svietidlo Palmorla 1 x E27 čierne a drevené sa jednoducho inštaluje. Model má prelamované tienidlo. Vďaka tomu môžete nainštalovať žiarovku s neobvyklým tvarom. Nástenné svietidlo, ktoré kombinuje čiernu farbu a drevo, sa skvele hodí do industriálnych interiérov. Model zo série Palmorla dobre poslúži aj v modernom aranžmáne. Drevené akcenty spôsobujú, že nástenná lampa vyzerá dobre v škandinávskom dekore. Výrobok je vyrobený z ocele a dreva. Vďaka tomu nástenné svietidlo ľahko očistíte od prachu. Čierna a drevená nástenná lampa Palmorla sa bude dobre hodiť do mnohých miestností. Môžete ho použiť v hale. Nástenné lampy nahradia nočné lampy v úzkej spálni. Produkt tiež dobre poslúži ako doplnkový zdroj svetla a dekorácia v priestrannej obývacej izbe.
- Univerzálny
- Pohodlné používanie
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nástenné svietidlo do kúpeľne |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dunalux |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 260 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Palmorla |
| Typ montáže | skrutka |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon žiarovky | 40 W |
| Montáž závitu žiarovky | Edisonova zásuvka (E27) |
| Napätie | 230 V |
| Vrátane žiarovky | Žiadna žiarovka súčasťou balenia |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, hnedá |
| Materiál | Oceľ a drevo |
| Štýl | Tradičné |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 9008606225811 |

1850 + recenzí









