DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- LED panely
- Panel Philips Projectline 60 x 60 cm 3200 lm 4000 K
Panel Philips Projectline 60 x 60 cm 3200 lm 4000 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Panel Philips Projectline 60 x 60 cm 3200 lm 4000 K3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | LED panel |
|---|---|
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| lúmenov | 3200lm |
| Výkon vo wattoch | 36 W |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Teplota farby | 4000 tis |
| Životnosť | 30 000 h |
| Kód produktu | 8719514955271 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









