DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Zástrčky a adaptéry
- PCE adaptér vstup 16/5 výstup GS 230 V IP44
PCE adaptér vstup 16/5 výstup GS 230 V IP44
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PCE adaptér vstup 16/5 výstup GS 230 V IP443-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inštalácia elektroinštalácie a možnosť plnohodnotného využitia siete si vyžadujú použitie vhodných modulov. Jedným z nich je PCE adaptér so vstupom 16/5 a výstupom GS 230 V, ktorý umožňuje prevádzkovať zariadenia v rôznych štandardoch. Výrobok je vyrobený z odolného plastu, ktorý zaisťuje bezproblémové používanie za každých podmienok. Dodatočné kryty zaručujú bezpečnú prevádzku a nerezové kovové prvky a poniklované kontakty zaisťujú spoľahlivosť a odolnosť.
Vlastnosti a výhody
Pre inštaláciu alebo vhodné prispôsobenie elektroinštalácie pre plné a bezpečné používanie je potrebné použiť vhodné moduly. Prezentovaný adaptér PCE so vstupom 16/5 a výstupom GS 230 V je vyrobený z odolného plastu, ktorý zaisťuje spoľahlivú a dlhotrvajúcu prevádzku za každých podmienok. Adaptér umožňuje prispôsobiť elektrické pripojenie rôznym štandardom tak, aby každodenné používanie mohlo byť bezproblémové. Zariadenie je vybavené prvkami z nehrdzavejúcej ocele a poniklovanými kontaktmi, ktoré zlepšujú tok elektrickej energie. Tento elektrický prvok je možné použiť doma, v garáži, dielni alebo na inom mieste, kde je to potrebné. Jeho inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje použitie špecializovaných nástrojov.
- Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu
- Extrémne vysoká odolnosť proti nárazu
- Pevná konštrukcia krytu
- Jednoduché káblové pripojenie
- Extrémne vysoká odolnosť proti nárazu; svorky odolné voči nárazom a vibráciám
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Maximálny vstupný prúd | 16A |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Odolnosť proti nárazu | Odolný voči nárazom |
| Menovitý prúd | 16A |
| Ground | S uzemnením |
| Farba | Svetlo šedá |
| Materiál | Nikel a plast |
| Kód produktu | 5907711169956 |

1850 + recenzí








