DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Pevná lopata na piesok Fiskars
Pevná lopata na piesok Fiskars
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevná lopata na piesok Fiskars3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýľ Solid je odolný nástroj na prácu v záhrade - umožňuje presádzať rastliny, ryť pôdu a premiestňovať pôdu. Je mimoriadne odolný, pretože má rýľ z kalenej ocele. Pevná rukoväť odolná voči prasknutiu je dobre tvarovaná a uľahčuje efektívnu prácu. Rýľ má otvor, na ktorý sa dá pohodlne zavesiť v odkladacej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Pevný rýľ je odolným nástrojom pre záhradkárstvo. Je ideálny na presádzanie rastlín, kopanie a kultiváciu pôdy. Je dobrý aj na prenášanie piesku a zeminy. Nástroj je mimoriadne odolný. Má hlavu z kalenej ocele, ktorá zaisťuje efektívny chod a odolnosť proti poškodeniu. Pohodlná plastová rukoväť v tvare D umožňuje jednoduché zavesenie na odkladacie miesto, čo šetrí miesto na odkladanie náradia. Nabrúsená hrana uľahčuje zapichnutie do tvrdej pôdy a rozbíjanie hrúd zeme. Rýľový vrch má v hornej časti oporu, ktorá zaisťuje efektívnu prácu. Pohodlná rukoväť uľahčuje efektívne vykonávanie záhradkárskych činností. V našej ponuke nájdete aj rýle s ostrým tvarom rýľa.
- Ideálne na piesok, pôdu a iné sypké záhradné materiály
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lopata |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 1270 mm |
| Dĺžka rukoväte | 950 mm |
| Šírka produktu | 235 mm |
| Štandardné | GS |
| Typ rukoväte | D |
| Tvar hlavy | Námestie |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Hmotnosť produktu | 2,13 kg |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Materiál hriadeľa | Kovové |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Titul | Krok nie je súčasťou dodávky |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501324030 |

1850 + recenzí











