DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarovky
- Philips A60 E27 LED žiarovka 806 lm 2700 K
Philips A60 E27 LED žiarovka 806 lm 2700 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Philips A60 E27 LED žiarovka 806 lm 2700 K3-7 dní6,79 €5,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
LED žiarovka Philips A60 E27 je model, ktorý dobre poslúži ako samostatný zdroj svetla aj ako súčasť väčšieho usporiadania osvetlenia. Žiarovka vyžaruje teplé biele svetlo s výkonom 60 W. Model má univerzálny tvar gule. Vďaka tomu žiarovka vyzerá dobre v moderných aj tradičnejších svietidlách.
Vlastnosti a výhody
LED žiarovka Philips A60 E27 806 lm 2700 K sa vám bude hodiť, ak hľadáte stredne výkonný model. Žiarovka bola vytvorená pomocou LED technológie. Vďaka tomu pri nízkom maximálnom výkone model vyžaruje svetlo ekvivalentné 60 W. Klasický tvar gule vyzerá dobre v rôznych svietidlách. Žiarovka môžete umiestniť do moderného svietidla alebo ju použiť na osvetlenie v tradičnom štýle. Životnosť 15 000 hodín znamená, že žiarovka nebude vyžadovať dlhodobú výmenu. Navyše počet cyklov zapnutia/vypnutia je až 50 000. LED žiarovka Philips A60 E27 vyžaruje teplé biele svetlo. Vďaka tomu dobre funguje v interiéroch zariadených v teplých farbách. Svetelný tok žiarovky je 806 lumenov. Žiarovka má závit E27. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 110 mm |
| Uhol lúča | 360° |
| Priemer produktu | 60 mm |
| Typ žiarovky | Mini zemegule |
| Spínacie cykly | 50 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Čas zahrievania (60%) | < 0,5 sek |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 806lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 8 W |
| Kód produktu | 8718699769666 |

1850 + recenzí









