DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Philips A60 E27 Smart LED žiarovka 2000/5000 K jantárová
Philips A60 E27 Smart LED žiarovka 2000/5000 K jantárová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Philips A60 E27 Smart LED žiarovka 2000/5000 K jantárová3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentná LED žiarovka Philips A60 E27 jantárovej farby je energeticky úsporný model s dlhou životnosťou. Produkt bude dobre fungovať okrem iného aj v spálni. Osvetlenie môžete ovládať pomocou aplikácie. Môžete ich stlmiť, aby ste získali pohodlné podmienky na odpočinok. Môžete tiež jednoducho zmeniť farbu svetla. Model jantárovej farby sa hodí do retro interiérov.
Vlastnosti a výhody
LED žiarovka Smart Philips A60 E27 2000/5000 K jantárová bude dobre fungovať v lampe s priehľadným tienidlom. Vďaka nemu odkryjete zdroj svetla. Žiarovka sa vyznačuje jantárovou farbou. Model bude vyzerať dobre v retro interiéroch. Produkt zo série PhilipsSmart sa vyznačuje krátkou dobou zapaľovania. Žiarovka môže poskytnúť studené alebo teplé osvetlenie. Stačí použiť aplikáciu na zmenu teploty farieb. Svetlo môžete vypnúť aj pomocou smartfónu. Nemusíte ani ostať doma. Produkt môžete ovládať aj pomocou hlasových príkazov. Inteligentná LED žiarovka Philips A60 E27 jantárovej farby má funkciu stmievania. Môžete ho použiť aj cez aplikáciu. Pozrite si ďalšie tvary žiaroviek Philips.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 60 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | A60 |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| lúmenov | 640lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 7 W |
| Maximálna farebná teplota | 5000 tis |
| Minimálna teplota farby | 2000 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372023 |

1850 + recenzí











