DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarovky
- Philips G120 E27 dekoratívna LED žiarovka 2000 lm 2700 K
Philips G120 E27 dekoratívna LED žiarovka 2000 lm 2700 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Philips G120 E27 dekoratívna LED žiarovka 2000 lm 2700 K3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívna LED žiarovka Philips G120 E27 2000 lm 2700 K je produktom renomovanej a uznávanej spoločnosti. Tento svetelný zdroj sa vyznačuje vysokou účinnosťou svetelných parametrov a vernou reprodukciou farieb osvetlených predmetov. Pozrite si ďalšie dekoratívne žiarovky dostupné v rozsiahlej ponuke Castorama!
Vlastnosti a výhody
Dekoratívna LED žiarovka Philips G120 E27 2000 lm 2700 K je produkt, ktorý sa perfektne hodí do vašej domácnosti, kancelárie alebo obchodných priestorov. Prvok bol vyrobený s použitím moderných riešení. Inovatívna LED technológia sa vyznačuje predovšetkým vysokou účinnosťou svetelných parametrov. Dekoratívna LED žiarovka Philips vám tiež pomôže znížiť účty za elektrinu. Produkt je ideálny pre domáce aj komerčné priestory. Môže to byť hlavný alebo doplnkový zdroj svetla. Univerzálny závit E 27 umožňuje použitie žiarovky v stropných svietidlách, stojatých svietidlách alebo nástenných svietidlách. Pozrite si celú našu ponuku. V Castorama nájdete všetko, čo potrebujete vo svojom dome!
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 124 mm |
| Priemer produktu | 124 mm |
| Výška produktu | 177 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| označenie CE | označenie CE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| Typ žiarovky | Globe |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Energetická trieda | D |
| Kompatibilita so stmievačmi | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Počet žiaroviek | 4 |
| lúmenov | 2000lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 13 W |
| Kód produktu | 8718699764814 |

1850 + recenzí









