DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Philips G95 E27 Smart LED žiarovka 2000/5000 K jantárová
Philips G95 E27 Smart LED žiarovka 2000/5000 K jantárová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Philips G95 E27 Smart LED žiarovka 2000/5000 K jantárová3-7 dní35,69 €29,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
LED žiarovka Smart Philips G95 E27 má jantárové tienidlo a tvar gule, takže sa bude dobre hodiť do retro interiérov. Model dobre poslúži v pracovných aj relaxačných miestnostiach. Farbu a intenzitu svetla si určíte sami. Na ovládanie žiarovky použite aplikáciu alebo hlas. Model sa vyznačuje dlhou životnosťou, takže vám bude slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 2000/5000 K jantárová sa vyznačuje retro dizajnom. Výrobok v tvare gule s jantárovou žiarou a špirálovým vláknom môžete vystaviť v lampe s priehľadným tienidlom. Model Philips sa vyznačuje krátkym časom zapaľovania. Veľký počet cyklov zapnutia/vypnutia a veľmi dlhá životnosť znamenajú, že žiarovka série PhilipsSmart vám bude slúžiť dlhé roky. Model sa vyznačuje vysokým indexom podania farieb. Vďaka tomu vyzerajú osvetlené predmety prirodzene. Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 dobre poslúži v obývačke aj spálni. Farbu a intenzitu svetla môžete prispôsobiť činnosti, ktorú vykonávate. Pomocou aplikácie si môžete vybrať studené alebo teplé svetlo. Žiarovku môžete ovládať aj hlasom.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 95 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | Globe |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| lúmenov | 640lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 7 W |
| Maximálna farebná teplota | 5000 tis |
| Minimálna teplota farby | 2000 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372207 |

1850 + recenzí









