DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarovky
- Philips P45 E14 LED žiarovka 470 lm 4000 K
Philips P45 E14 LED žiarovka 470 lm 4000 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Philips P45 E14 LED žiarovka 470 lm 4000 K3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
LED žiarovka Philips P45 E14 470 lm 4000 K je prvok určený na osvetlenie miestností v obytnom dome. Využijete ho aj v kancelárskych alebo obchodných priestoroch. Produkt sa vyznačuje vysokým počtom cyklov zapnutia/vypnutia. Neutrálne biele svetlo podporuje relaxáciu. Žiarovka sa vyznačuje dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte energeticky úspornú LED žiarovku s neutrálnou farbou svetla? Prišli ste na správne miesto. LED žiarovka Philips P45 E14 470 lm 4000 K je produkt určený na osvetlenie miestností vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Neutrálne biele svetlo vyžarované žiarovkou je podobné prirodzenému slnečnému žiareniu. Vďaka tomu bude LED žiarovka Philips perfektne fungovať takmer v každej miestnosti. Vyžarované svetlo bude príjemné najmä na jeseň a v zime, keď je nedostatok prirodzeného osvetlenia. Výrobok využíva modernú LED technológiu. Vďaka tomu je žiarovka maximálne efektívna a nespotrebuje veľa elektriny. Pozrite si aj ďalšie produkty tejto značky v našej ponuke!
- Pohodlné pre oči
- Vysoká životnosť svetelných zdrojov – až 15 rokov
- Žiadne viditeľné blikanie
- Moderný tvar gule
- Energeticky úsporná LED technológia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 127 mm |
| Uhol lúča | 180° |
| Šírka produktu | 63 mm |
| Typ žiarovky | Globe |
| Spínacie cykly | 50 000 |
| Čas zahrievania (60%) | < 0,5 sek |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 470lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 5 W |
| Kód produktu | 8719514309906 |

1850 + recenzí










