DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- Lineárne žiarivky
- Pila 18 W 865 LF80 lineárna žiarivka
Pila 18 W 865 LF80 lineárna žiarivka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pila 18 W 865 LF80 lineárna žiarivka3-7 dní8 €6,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trojpásmová lineárna žiarivka Pila 865 G13 je ideálna pre domáce, priemyselné a kancelárske osvetlenie. Žiarivka je odolná voči prehriatiu a relatívne nízkej spotrebe energie, čo môže znížiť účty za elektrinu. Produkt je dostupný vo verzii vyžarujúcej studenú farbu svetla.
Vlastnosti a výhody
Trojvláknová lineárna žiarivka Pila 865 G13 je produkt, ktorý možno použiť v interiéri, vďaka čomu je ideálny pre bežné domáce, priemyselné alebo kancelárske osvetlenie. Žiarivka sa vyznačuje veľmi vysokou svetelnou účinnosťou a dobrým podaním farieb. Okrem toho má tento produkt oveľa dlhší prevádzkový čas v porovnaní s tradičným osvetlením alebo štandardnou jednovláknovou žiarivkou. Tento typ svietidla sa vyznačuje relatívne nízkou spotrebou energie, čo môže znížiť účty za elektrinu, a je mimoriadne odolný voči prehriatiu. Použitím lineárnej žiarivky môžete získať osvetlenie bez tieňov s jasným, efektívnym svetelným tokom. Produkt je dostupný vo verzii vyžarujúcej studenú farbu svetla.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Saw |
| Dĺžka produktu | 604 mm |
| Priemer produktu | 28 mm |
| Typ žiarovky | Lineárne |
| lúmenov | 1100lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 18W |
| Montáž závitu žiarovky | G13 |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Kód produktu | 8727900015584 |

1850 + recenzí










