DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Plafon LED Struhm Adis 1 x 20 W biela
Plafon LED Struhm Adis 1 x 20 W biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plafon LED Struhm Adis 1 x 20 W biela3-7 dní33,25 €27,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Takéto malé stropné svietidlo sa bude skvele hodiť do malých kúpeľní, pretože ho môžete zavesiť aj nad skrinky. Je plochý a zaoblený, takže je málo hrán, kde by sa mohol hromadiť prach alebo nečistoty. Je tiež ťažké ho obliať vodou, pretože je umiestnený priamo pod stropom. Čistota je v kúpeľni veľmi dôležitá a biela farba tohto stropného svietidla zdôrazňuje sterilný charakter interiéru.
Vlastnosti a výhody
Ak je vo vašej kúpeľni málo miesta, viete, že sa oplatí šetriť miestom aj pri montáži nábytku či vybavenia. Pokiaľ ide o lampy, je ťažké nájsť kompaktnejší model, ako je tento. Zaveste ho zo stropu nad skrinky alebo do stredu miestnosti, podľa toho, aký efekt chcete dosiahnuť. Pre úplné presvetlenie priestoru môžete do každého rohu umiestniť jedno takéto stropné svietidlo. Dôležité je, že v kúpeľni je lampa mimo zdrojov vlhkosti. Navyše nemá hrany a jeho povrch je malý, takže sa na ňom neusadzuje prach a čistenie je jednoduché. Ak hľadáte ďalšie dobré spôsoby, ako udržať svoj domov čistý, pozrite si tipy na túto tému v sekcii Inšpirácie a tipy na webe Castorama.
- Zvýšená odolnosť proti prenikaniu pevných predmetov, napríklad prachu a prachu
- Úspora energie vďaka použitiu LED diód
- Vysoká životnosť použitého svetelného zdroja
- Vysoká účinnosť použitého svetelného zdroja
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Strop |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Struhm |
| Priemer produktu | 280 mm |
| Šírka produktu | 280 mm |
| Výška produktu | 68 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| séria | Adis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5901477335143 |

1850 + recenzí










