DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Plastové hrable na lístie Fiskars QuikFit
Plastové hrable na lístie Fiskars QuikFit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plastové hrable na lístie Fiskars QuikFit3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plastové hrable QuikFit uľahčujú hrabanie lístia a pokosenej trávy. Mäkké a flexibilné zuby z odolného materiálu PBT sú odolné voči ohybu, takže sa počas prevádzky nelámu. Sú ľahké, čo uľahčuje prácu. Produkt sa pripája k univerzálnemu hriadeľu, ktorý podporuje mnoho pracovných hrotov z rovnakej série.
Vlastnosti a výhody
Plastové hrable QuikFit sú univerzálnym nástrojom na hrabanie lístia a pokosenej trávy. Umožňuje rýchlo a efektívne vyčistiť trávnik. Má hlavu vyrobenú z odolného a ľahkého PBT materiálu. Materiál je pružný, vďaka čomu je odolný voči praskaniu a výraznému ohýbaniu počas prevádzky. Široká pracovná časť umožňuje naraz nazbierať veľké množstvo pokosenej trávy alebo lístia, čo zefektívňuje prácu. Hrable sú spojené s univerzálnou násadou z rovnakej série - vymeniteľné hlavice umožňujú vybrať si správne náradie pre danú činnosť a ušetriť miesto na ich uloženie. Naša ponuka zahŕňa aj zodpovedajúce metly, hrable a iné pracovné nástavce, ktoré uľahčia upratovanie domu a záhradkárčenie.
- Zuby odolné voči ohnutiu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hrable na lístie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 320 mm |
| Šírka produktu | 52 mm |
| Počet zubov | 25 |
| Hmotnosť produktu | 270 g |
| Materiál | Plast a oceľ |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kompatibilita | Séria Fiskars QuickFit |
| Kód produktu | 6411501350138 |

1850 + recenzí










