DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Plastový kvetináč 17 cm čierny
Plastový kvetináč 17 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plastový kvetináč 17 cm čierny3-7 dní17 €13,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny plastový kvetináč je produkt, ktorý využijete na pestovanie okrasných rastlín v pohodlí domova. Tradičný, okrúhly tvar hrnca môžete prispôsobiť usporiadaniu akéhokoľvek priestoru. Výrobok je vyrobený z plastu. Vďaka tomu vykazuje mimoriadnu odolnosť. Čierna farba sa hodí k ostatným doplnkom v tlmených farbách.
Vlastnosti a výhody
Čierny plastový kvetináč 17 cm mimoriadne uľahčí pestovanie rastlín. Produkt bude mimoriadne funkčnou a praktickou dekoráciou interiéru. Je vyrobený z kvalitného plastu. Je to mimoriadne odolný materiál a odolný voči vonkajším mechanickým vplyvom. Vďaka tomu si plastový kvetináč zachová svoj pôvodný vzhľad aj napriek plynutiu času. Farba nevybledne ani po vystavení slnku. Výrobok sa prispôsobí moderným aj tradičným aranžmánom. Čierna farba je mimoriadne univerzálna. V predajniach Castorama sme pre Vás pripravili široký výber kvetináčov, tanierikov a pokrievok na hrnce. Skontrolujte, ktoré prvky budú vo vašich izbách najlepšie fungovať.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Priemer produktu | 176 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| Kapacita (l) | 3,63 l |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,18 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 3663602441779 |

1850 + recenzí









