DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Plavákový ovládač Malec pompy.pl s káblom 0,5 m
Plavákový ovládač Malec pompy.pl s káblom 0,5 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plavákový ovládač Malec pompy.pl s káblom 0,5 m3-7 dní14,32 €11,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plavákový ovládač je základným prvkom vašich domácich spotrebičov, ktorých správna činnosť závisí od množstva vody v nádrži. Produkt automaticky vypne čerpadlo, keď hladina vody dosiahne minimálnu úroveň. Keď sa množstvo kvapaliny zvýši na rysku maximálnej hladiny, zariadenie sa zapne. Polypropylén použitý na jeho výrobu výrazne ovplyvňuje dlhú životnosť plaváka
Vlastnosti a výhody
Plavákový regulátor je určený na reguláciu chodu čerpadla a iných zariadení, ktorých správna činnosť závisí od hladiny vody v nádrži. Plášť plaváka je vyrobený z polypropylénu - vysokokvalitného plastu, ktorý dodáva výrobku vysokú odolnosť a zaistí dlhotrvajúcu stabilnú prevádzku vašich domácich zariadení. Regulátor má jednoduchý a veľmi pohodlný ovládací mechanizmus - automaticky vypne čerpadlo, keď je prekročená minimálna hladina kvapaliny v nádrži, a zapne ho, keď voda dosiahne maximálnu hladinu. To umožňuje, aby zariadenie fungovalo bezpečne. V závislosti od vašich potrieb náš sortiment zahŕňa aj ďalšie produkty, ktoré zlepšia chod vašich domácich spotrebičov
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 50 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Minimálna teplota vody | 0 °C |
| Hmotnosť produktu | 0,21 kg |
| Kód produktu | 5907695670578 |

1850 + recenzí








