DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Kotly a kachle
- Plynové kotly
- Plynový kotol so zásobníkom Termet WKP4361 100 l
Plynový kotol so zásobníkom Termet WKP4361 100 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plynový kotol so zásobníkom Termet WKP4361 100 l3-7 dní1 570,07 €1 276,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plynový kotol je prvok, ktorý poslúži na vytvorenie funkčnej inštalácie ohrevu vody. Použitím prvku sa nezníži komfort používania miestnosti - zariadenie je výnimočne tiché. Bol vyrobený z plechu, vďaka čomu je odolný a môže vám slúžiť roky.
Vlastnosti a výhody
Plynový kotol je ideálny ako súčasť inštalácie na ohrev vody v domácnosti. Príslušenstvo pozostáva z dvoch častí: kotla a zásobníka - prvá je namontovaná na stene, druhá na podlahe. Samotná montáž je jednoduchá, takže ju úspešne zvládnete aj sami. Zariadenie bolo vyrobené z plechu, ktorý je trvácny a odolný voči mechanickému poškodeniu – to predlžuje možnú dobu používania. Vo vnútri nádrže je tiež magnetická anóda, ktorá zabraňuje jej hrdzaveniu. Kotol má tichý chod, takže nebude rušiť váš komfort v miestnosti. Náš sortiment zahŕňa široký výber ďalších kotlov na ohrev vody, z ktorých si určite vyberiete ten pravý.
- Komfort teplej vody z vodovodu
- Okamžitý prístup k teplej vode
- Jednoduché použitie
- Vybavené bezpečnostnými prvkami na zaistenie bezpečnej prevádzky
- Kondenzačný kotol; sezónna trieda energetickej účinnosti - A
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Vykurovacia plocha | 200 m² |
| séria | Termgas |
| Kompatibilný typ plynu | GZ 50 |
| Typ kotla | S uzavretým systémom |
| Maximálny vykurovací výkon | 20 kW |
| Maximálny pracovný tlak | 3 bar |
| Výstupný výkon | 3,9 kW |
| Kód produktu | 5907510147902 |

1850 + recenzí











