DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- PM5 1" tlakový spínač
PM5 1" tlakový spínač
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PM5 1" tlakový spínač3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tlakový spínač PM/5 slúži na plynulú a jednoduchú reguláciu chodu čerpadla - umožňuje jeho automatické zapínanie a vypínanie. Zariadenie je integrované s tlakomerom a päťcestnou armatúrou, takže nemusíte dokupovať všetko príslušenstvo samostatne, vyhnete sa tak problémom s ich správnym a tesným pripojením.
Vlastnosti a výhody
Tlakový spínač PM/5 integrovaný s tlakomerom a päťcestnou armatúrou je výbornou alternatívou k samostatne zakúpenému príslušenstvu, vďaka ktorému sa vyhnete problémom so správnym a tesným spojením všetkých prvkov. Výrobok je určený na automatické zapínanie a vypínanie jednofázových elektromotorov a odporúča sa najmä pre hydrofórové čerpadlá a kompresory s hlbokými vrtmi. Vypínač má veľmi pevnú konštrukciu, ktorá zaručuje jeho dlhú a bezporuchovú prevádzku. Okrem toho má aj pohyblivé pripojenie, ktoré umožňuje jednoduchú inštaláciu alebo výmenu zariadenia. Vďaka nastavovacím skrutkám, ktorými je vybavená, môžete samostatne nastaviť tlak zapnutia a vypnutia
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | 1" |
| Šírka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1,4 baru |
| Hmotnosť produktu | 0,46 kg |
| Kód produktu | 5907695670301 |

1850 + recenzí








