DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Ventilátory
- Podlahové ventilátory
- Podlahový ventilátor 45 cm, chróm
Podlahový ventilátor 45 cm, chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahový ventilátor 45 cm, chróm3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómový podlahový ventilátor je voľne stojaci model, ktorý je možné použiť v interiéri. Tento produkt je veľmi výkonný. Tiež sa ľahko používa. Ventilátor umožňuje výber jedného z troch stupňov rýchlosti. Ide o voľne stojaci model, ktorý možno umiestniť kdekoľvek. Vďaka tomu budete v horúcom dni v pohode.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte chládok počas horúčav? Potom siahnite po zariadeniach, ktoré vám to poskytnú. Jedným z nich je 45 cm chrómový podlahový ventilátor. Tento výrobok je určený na použitie vo vnútri budov. Ide o voľne stojaci model v striebornej farbe. Vďaka tomu sa hodí do mnohých interiérov. Navyše nevyžaduje montáž. Chrómový podlahový ventilátor sa vyznačuje vysokým výkonom. Je ľahko použiteľný a veľmi funkčný. Môžete si vybrať jednu z troch rýchlostí otáčania a tým aj silu prúdenia vzduchu. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť silu poryvov podľa vlastných preferencií. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších modelov ventilátorov s rôznym výkonom a doplnkovými funkciami. Alternatívou k nim budú klimatizácie.
- Nastavenie uhla sklonu
- Ideálne pre veľké miestnosti
- Bezpečnostný kryt
- Voľne stojaci
- Veľká sila
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahový ventilátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka kábla | 1,6 m |
| Hĺbka produktu | 250 mm |
| Priemer ventilátora | 500 mm |
| Priemer ventilátora (palce) | 18 |
| Stupeň otáčania | 0° |
| Šírka produktu | 540 mm |
| Výška produktu | 530 mm |
| Úroveň ochrany | IPX0 |
| séria | Cirkulátor vzduchu |
| Funkcia oscilácie/nakláňania ventilátora | Výklopné |
| Počet funkcií | 1 |
| Kód produktu | 5059340368115 |

1850 + recenzí











