DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Podpaľovače
- Podpaľovacie drevo 35 x 55 cm, sieť 22 l
Podpaľovacie drevo 35 x 55 cm, sieť 22 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podpaľovacie drevo 35 x 55 cm, sieť 22 l3-7 dní5,98 €4,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podpaľovacie drevo sú malé kúsky, ktoré výrazne zlepšia proces zapálenia krbu alebo kachlí. Je zabalená v šikovnej sieťke, vďaka ktorej ju môžeme pohodlne prenášať a skladovať. Malé a suché drevené polená sa vznietia rýchlejšie a ľahšie, čím sa vyhnete starostiam s ošetrovaním ohňa a používaním chemických zapaľovačov.
Vlastnosti a výhody
Podpaľovacie drevo je určené na zapálenie ohňa v krbe alebo piecke. Vďaka použitiu malých, ľahkých a suchých polien je zapálenie ohňa oveľa rýchlejšie a efektívnejšie a tiež znižuje potrebu používania chemických podpaľovačov. Malé polienka boli zabalené do šikovnej sieťky, vďaka ktorej môžeme drevo ľahko a efektívne presúvať. Malé polienka nezaberú veľa miesta, preto ich môžeme uložiť v blízkosti krbu, aby boli vždy po ruke, prípadne im nájdeme iné miesto. Použitím podpaľovacieho dreva ušetríme jednak čas potrebný na zapálenie ohňa v krbe, ale aj peniaze. Na zapálenie ohňa nemusíme investovať do ďalších produktov.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 35 cm |
| výška (cm) | 55 cm |
| šírka (cm) | 15 cm |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 0,1 % |
| Zloženie | Mäkké drevo 70% až 30% listnaté |
| Hmotnosť produktu | 4 kg |
| Pokyny na skladovanie | suché drevo, pletivo, hmotnosť dreva sa môže líšiť v závislosti od stupňa vlhkosti |
| Kód produktu | 5904730418027 |

1850 + recenzí








