DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Podpaľovače
- Podpaľovacie drevo 4 kg
Podpaľovacie drevo 4 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podpaľovacie drevo 4 kg3-7 dní8,42 €6,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Borovicové podpaľovacie drevo je prirodzený spôsob rýchleho zapálenia ohňa v krbe, kachliach alebo pri zapálení grilu. Živica obsiahnutá v tvrdom dreve nielen rýchlo horí, ale vydáva aj príjemnú vôňu, ktorá zaplní interiér vašej izby. Prípravok je prírodný a bezpečný, preto ho môžete používať v spoločnosti iných bez obáv z jeho škodlivých účinkov.
Vlastnosti a výhody
Borovicové podpaľovacie drevo je ekologický spôsob zapálenia ohňa v krbe, piecke alebo grile. Vďaka vysokému obsahu živice ihličnaté drevo rýchlo horí a vytvára intenzívny plameň, ktorý ľahko osvetlí interiér vášho krbu alebo kachlí a bude vydávať príjemnú živicovú vôňu. V lete oceníte aj výhody borovicového dreva, keďže sa vyhnete nutnosti zapaľovať grilovačku či vatru na dlhú dobu. Výrobok neobsahuje žiadne dechtové látky, takže si môžete byť istí zdravím vašej domácnosti a hostí. Je aj ekologický, takže jeho používaním chránite prírodné prostredie. Surovina je balená vo vrecúškach, ktoré môžete ľahko prepravovať a veľká kapacita balenia zaisťuje dlhé používanie.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 55 cm |
| výška (cm) | 30 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 0,14 % |
| Zloženie | 100% ihličnan (borovica, smrek) |
| Hmotnosť produktu | 4 kg |
| Pokyny na skladovanie | suché drevo, pletivo, hmotnosť dreva sa môže líšiť v závislosti od stupňa vlhkosti |
| Kód produktu | 5908283372140 |

1850 + recenzí








