DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Diely komínov
- Podstavec Darco Tulipan 150 mm, pozinkovaný hliník
Podstavec Darco Tulipan 150 mm, pozinkovaný hliník
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podstavec Darco Tulipan 150 mm, pozinkovaný hliník3-7 dní88,55 €71,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toto uchytenie využíva patentovanú technológiu, vďaka ktorej je montáž oveľa jednoduchšia ako v prípade iných produktov tohto typu. Použitie odolných háčikov v produkte umožňuje jeho inštaláciu bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Vďaka tomuto riešeniu zaberie montáž len pár minút
Vlastnosti a výhody
Nástavec je možné použiť všade tam, kde je odvetrávanie výfukovej inštalácie príliš slabé alebo nestabilné. Produkt je navrhnutý tak, aby vám umožnil zvýšiť ťah bez použitia elektriny. Na pohon potrebuje iba veternú energiu. Uvádza do pohybu nástavec, ktorý sa otáča vždy jedným smerom, čo následne umožňuje efektívne zvýšenie vetrania komínových prieduchov. Výrobok je vyrobený z pozinkovaného hliníkového plechu a je odolný, takže ho nebudete musieť dlho vymieňať. Vďaka štíhlej konštrukcii a malému priemeru je možné turbínu namontovať sériovo, čo sa uplatní predovšetkým v priemyselných zariadeniach.
- Podporuje gravitačné vetranie
- Bezúdržbový
- Jednoduchá montáž bez náradia
- Malá šírka základne umožňuje inštaláciu v radovej zástavbe
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 150 °C |
| Materiál | hliník |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803621522 |

1850 + recenzí








